Akademia
Najlepszy oprysk grzybobójczy na zboża w 2018 r. - pakiet Elatus Plus Menara

3 substancje czynne, które ochronią Twoje uprawy

 

Skuteczna walka z zagrożeniami w zbożach to oprysk grzybobójczy wykonany sprawdzonymi fungicydami. Polecany pakiet Elatus Plus Menara to połączenie najnowszej substancji czynnej o nazwie Solatenol z propikonazolem i cyrokonazolem.

 

Sukces w pszenicy, pszenżycie, życie i jęczmieniu

 

Septorioza, rdza, mączniak prawdziwy, rynchosporioza czy DTR to tylko część chorób grzybowych, które eliminują dwa produkty renomowanego koncernu Syngenta do kupienia w pakiecie tylko w Ampol-Merol.

 

Elatus Plus i Menara to środki ochrony roślin, które mają działanie zarówno profilaktyczne, jak i wyniszczające w przypadku chorób, które zaczęły wykazywać uodpornienie na pestycydy.

 

Czas na oprysk - dawkowanie i szeroki zakres stosowania
Pakietu Elatus Plus Menara

elatus plus menara

 

Sekret kryje się w oprysku mieszaniną przygotowaną na bazie renomowanych produktów.

Elatus Plus jest fungicydem w formie koncentratu do sporządzenia emulsji wodnej (EC) o działania układowym. Skuteczność zabiegu gwarantuje Solatenol i SDHI - substancja aktywna nowoczesnych fungicydów.

Menara, której skuteczność zapewnia najwyższa dawka triazoli na hektar, to fungicyd doskonale dopasowany do potrzeb. Sprzedawany w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej o działaniu systemicznym stosowany jest zapobiegawczo, interwencyjnie i wyniszczająco w ochronie zbóż ozimych i jarych przed chorobami.

 

Dawkowanie i szeroki zakres stosowania Pakietu Elatus Plus Menara w przedziale BBCH 31-59 to kompletna ochrona liści. Szeroka rejestracja obejmuje pszenicę, pszenżyto, żyto i jęczmień.

 

Gotowe schematy dla poszczególnych upraw znajdą Państwo na www.elatus.ampol-merol.pl

 

 

Praktyczne porady - ekspert Ampol-Merol lustruje pola

 

Ekspert Ampol-Merol, który prowadzi cykliczne lustracje pól przedstawi Państwu,w jaki sposób chronić, zapobiegać i kiedy interweniować, aby odnieść sukces w uprawie. Zapraszamy do oglądania filmów na kanale You Tube.

 

Oddziały firmy
Kontakt z nami
Ampol-Merol Sp. z o.o.
ul. Mikołaja z Ryńska 28a
87-200 Wąbrzeźno
woj. kujawsko-pomorskie


Sekretariat
tel.: +48 56 688 48 00
fax: +48 56 688 48 31