Kariera

Kupiec płodów rolnych

Miejsce pracy: cała Polska

Jeżeli jesteś profesjonalistą z dziedziny obrotu płodami rolnym, głównie obrotu zbożami, wiesz jak kupować i sprzedawać płody rolne, znasz rynek i jego uczestników , ponadto lubisz pracować w zespole, zatem dołącz do Ampol-Merol jako

KUPIEC PŁODÓW ROLNYCH

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • profesjonalne narzędzia pracy;
  • pełen zestaw szkoleń;
  • możliwość finasowania edukacji 3 stopnia;
  • nowoczesny system zarządzania i bardzo dobre warunki pracy.

Twoje zadania:

  • opieka nad powierzonym obszarem:
    • utrzymanie znakomitych relacji z dotychczasowymi partnerami,
    • współtworzenie polityki skupu (zasady, umowy),
    • wyznaczenie kierunków i zasad skupu płodów rolnych,
    • wyznaczenie liderów skupu;
  • zarządzanie i efektywne wykorzystanie bazy skupowej;
  • bieżące monitorowanie poziomu realizacji planów skupowych;
  • rozwój narzędzi do zarządzania ryzykiem w handlu płodami rolnymi;
  • aktywne budowanie dobrych i silnych relacji biznesowych opartych na systematycznych osobistych kontaktach z wybranymi klientami.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego o profilu rolnictwo lub zootechnika;
  • przynajmniej 3-letniego doświadczenia w pracy handlowca w sektorze rolnym;
  • odpowiedzialności, samodzielności, dyspozycyjności;
  • nastawienia na rozwój i ciągłego doskonalenia;
  • czynnego prawa jazdy kategorii B

Mile widzimy:

  • doświadczenie w branży paszowej, zbożowej, młynarskiej;
  • doświadczenie zdobyte za granicą.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ampol-Merol sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.