Kariera

Koordynator ds. zdalnej obsługi klienta

Miejsce pracy: Toruń, Lublin

Interesuje Cię rolnictwo? Lubisz rozmawiać z ludźmi? Stawiasz na rozwój i miłą atmosferę w pracy? W naszym Centrum Wsparcia Sprzedaży poznasz produkty do produkcji rolnej, rozwiniesz umiejętności sprzedażowe, pomożesz naszym klientom i pracownikom jako

KOORDYNATOR DS. ZDALNEJ OBSŁUGI KLIENTA

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę od 1 dnia;
  • szkolenia i ścieżkę awansu;
  • pracę w systemie jednozmianowym;
  • pracę w małym zespole;
  • bezpieczną płacę podstawową i system premiowy.

Twoje zadania:

  • pomoc klientom w zakresie korzystania z produktów i technologii;
  • zachęcanie klientów do nowych produktów i rozwiązań;
  • komunikacja z klientem przez telefon;
  • własna analiza danych rynkowych.

Oczekujemy:

  • znajomości technologii agro;
  • umiejętności sprzedaży przez telefon;
  • samodzielności;
  • chęci do zdobycia nowych kompetencji;
  • komunikatywności i otwartości do rozmowy;
  • umiejętności obsługi komputera.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonej ofercie pracy (mojej ofercie) dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) oraz innych obowiązujących przepisów, w tym również przepisów Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz innych przepisów prawa polskiego dotyczących ochrony danych osobowych”.