Kariera

Doradca agrotechniczny (Kujawy)

Miejsce pracy: Kujawy (Włocławek, Lubraniec, Brześć Kujawski, Radziejów, Izbica Kujawska)

Sprzedaż to Twoja pasja, a branża rolna nie ma przed Tobą tajemnic? Dołącz do zespołu Ampol-Merol jako

DORADCA AGROTECHNICZNY

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w systemie: podstawa + premia kwartalna + premia roczna;
  • auto służbowe do użytku prywatnego;
  • umowę o pracę
  • elastyczny czas pracy;
  • opiekę medyczną;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • szkolenia (oferta firmy, sprzedaż i zarządzanie).

Twoje zadania:

  • opieka nad powierzonym obszarem;
  • utrzymanie znakomitych relacji z dotychczasowymi klientami;
  • podnoszenie poziomu sprzedaży;
  • doradztwo techniczne podczas aplikacji produktów;
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z zakresu produkcji rolnej;
  • odpowiedzialność za generowane koszty.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego o profilu rolnictwo lub zootechnika;
  • przynajmniej 3-letniego doświadczenia w pracy handlowca w sektorze rolnym;
  • odpowiedzialności, samodzielności, dyspozycyjności;
  • nastawienia na rozwój i ciągłego doskonalenia;
  • czynnego prawa jazdy kategorii B

Mile widzimy:

  • Twoje doświadczenie w branży paszowej, zbożowej albo dystrybucji środków do produkcji rolnej.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ampol-Merol sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.