O nas

Ampol-Merol Sp. z o.o. jest istniejącym od 1992 roku autoryzowanym dystrybutorem środków do produkcji rolnej. Przez te lata zdobyliśmy zaufanie rolników na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. W pracy kierujemy się przesłaniem, że człowiek jest zawsze na pierwszym miejscu.
 
Naszą misją jest zwiększanie efektywności rolnictwa poprzez dystrybucję asortymentu o najwyższej jakości i skuteczność działania.
Dzięki temu zaspokajamy potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.
 
Posiadamy 28 oddziałów handlowych na terenie całej Polski, dzięki czemu zapewniamy dużą dostępność towaru. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Kontrahentów dowozimy zamówienia o dowolnej wielkości do każdego zakątka Polski.


Jesteśmy producentem i wyłącznym dystrybutorem marek: Nasze Nasiona i DARVIT max. Nasza  powierzchnia magazynowa (przygotowana na przyjęcie ponad 80 tysięcy ton) umożliwia nam całoroczny skup i magazynowanie rzepaku, zbóż konsumpcyjnych oraz paszowych.
 
Współpracujemy ściśle z instytutami, uczelniami, ośrodkami doradztwa rolnego, dzięki czemu wprowadzamy najnowsze rozwiązania i produkty.
 
Tworzymy zespół bazujący na doświadczeniu i dynamizmie. Zespół gwarantujący najwyższą jakość obsługi przynoszącą satysfakcjonujące plony.

 

Nasza firma doceniona

Liczne nagrody to powód do dumy i mobilizacja do dalszej wytężonej pracy. Pragniemy pochwalić się najważniejszymi wyróżnieniami.


 

Nagrody Ampol-Merol


 

 

Zapraszamy do współpracy!

Oddziały firmy
Kontakt z nami
Ampol-Merol Sp. z o.o.
ul. Mikołaja z Ryńska 28a
87-200 Wąbrzeźno
woj. kujawsko-pomorskie


Sekretariat
tel.: +48 56 688 48 00
fax: +48 56 688 48 31