Kariera

Specjalista ds. Handlu w Dziale Nawozów

Miejsce pracy: Wąbrzeźno

Ampol-Merol Sp. z o.o. to renomowany dystrybutor środków do produkcji rolnej, takich jak: nawozy, środki ochrony roślin, produkty dla zwierząt, nasiona, materiał siewny. Ampol-Merol działa na terenie całej Polski oraz zatrudnia ponad 400 wykwalifikowanych pracowników. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszej firmie na naszej stronie.

W związku z rozwojem Punktu Handlowego poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Handlu w Dziale Nawozów.

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie, Wąbrzeźno.

Zadania:

  • aktywna sprzedaż nawozów,
  • tworzenie i utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • wiedza na temat rolnictwa,
  • doświadczenie w handlu i sprzedaży – mile widziane w branży rolniczej,
  • zaangażowanie, sumienność, samodzielność,
  • dobra organizacja pracy,
  • przyjazne i pozytywne nastawienie,
  • wykształcenie wyższe lub średnie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne zaplecze techniczne,
  • udział w szkoleniach produktowych,
  • benefity pozapłacowe.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonej ofercie pracy (mojej ofercie) dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) oraz innych obowiązujących przepisów, w tym również przepisów Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz innych przepisów prawa polskiego dotyczących ochrony danych osobowych”.