Kariera

Specjalista ds. Administracyjno-Biurowych

Miejsce pracy: Wąbrzeźno

Ampol-Merol to jeden z największych dystrybutorów środków do produkcji rolnej. Jest ogólnopolskim przedsiębiorstwem o znakomitej reputacji. Swoją sprzedaż opiera o profesjonalne doradztwo dla producentów żywności. W związku z ciągłym rozwojem poszukuje nowych, ambitnych profesjonalistów,
stąd poszukuje Pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:
• doradztwo oraz prezentacja oferty produktów oferowanych przez przedsiębiorstwo,
• współpraca z przedstawicielami handlowymi w celu zapewnienia kompleksowej i profesjonalnej obsługi klienta,
• utrzymywanie pozytywnych relacji i kontaktów handlowych z klientami firmy,
• kontrola nad obiegiem dokumentów poprzez wystawianie faktur oraz wprowadzanie ich do systemu, rozliczanie dokumentów magazynowych,
• czynny udział w kształtowaniu i realizacji polityki sprzedażowej firmy.

Wymagania:
Idealny kandydat to osoba legitymująca się:
• wyższym wykształceniem ekonomicznym (mile widziane rolnicze),
• wysoką komunikatywnością,
• zdolnością do obiektywnej oceny sytuacji oraz koncentracją na szczegółach,
• odpowiedzialnością oraz motywacją do pracy,
• dobrą organizacją pracy,
• dobrą znajomością pakietu MS Office.

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość kształcenia i rozwoju zawodowego,
• konkurencyjne wynagrodzenie,
• przyjazną atmosferę w pracy,
• niezbędne narzędzia pracy,
• atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AMPOL-MEROL z siedzibą w Wąbrzeźnie ul. Mikołaja z Ryńska 28a zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest AMPOL-MEROL z siedzibą w Wąbrzeźnie ul. Mikołaja z Ryńska 28a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.