Kariera

Doradca Agrotechniczny

Miejsce pracy: Polska

Ampol-Merol Sp. z o.o. to renomowany dystrybutor środków do produkcji rolnej, takich jak: nawozy, środki ochrony roślin, produkty dla zwierząt, nasiona, materiał siewny. Działamy na terenie całej Polski i zatrudniamy ponad 400 wykwalifikowanych pracowników. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o firmie na naszej stronie internetowej.

W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Agrotechniczny.

Miejsce pracy: cała Polska.

Zadania:

  • opieka nad powierzonym obszarem,
  • utrzymanie znakomitych relacji z dotychczasowymi klientami,
  • podnoszenie poziomu sprzedaży,
  • zwiększenie udziału w rynku poprzez rozszerzenie zastosowań obecnych produktów,
  • rozwój sprzedaży dla nowych segmentów,
  • udział we wdrożeniach nowych produktów,
  • doradztwo techniczne podczas aplikacji produktów,
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z zakresu produkcji rolnej,
  • odpowiedzialność za generowane koszty.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu rolnictwo lub zootechnika,
  • przynajmniej trzyletnie doświadczenie w pracy handlowca w sektorze rolnym,
  • odpowiedzialność, samodzielność, dyspozycyjność,
  • nastawienie na rozwój i ciągłe doskonalenie,
  • czynne prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży paszowej, zbożowej lub dystrybucji środków do produkcji rolnej,
  • zamieszkanie na terenie pracy bądź możliwość relokacji.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w jednej z największych firm w branży,
  • pełen zestaw szkoleń zarówno produktowych jak i sprzedażowych,
  • nowoczesny system zarządzania i bardzo dobre warunki pracy,
  • profesjonalne narzędzia pracy.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonej ofercie pracy (mojej ofercie) dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) oraz innych obowiązujących przepisów, w tym również przepisów Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz innych przepisów prawa polskiego dotyczących ochrony danych osobowych”.