Aktualności
Rycerska brać i mechaniczne rumaki - impreza plenerowa

Weekend (12-13 maja) w Niedźwiedziu był nie tylko słoneczny, ale i bogaty w niecodzienne spotkania w oryginalnej scenerii. Wokół Dworu Organizator i Partnerzy stworzyli niepowtarzalną atmosferę!

Średniowieczna wioska wokół pałacu.
Zabawy z epoki, konkursy, rywalizacje, stroje historyczne - wszystko dla mieszkańców Wąbrzeźna i okolic. Rycerze strzelali z łuku i kuszy, nie zabrakło wystrzałów armatnich i z piszczeli, widzom zaprezentowano pokazy jazdy konnej i walk rycerskich, a także inscenizację bitwy.

Weekend pełen atrakcji z rycerzami i motocyklistami.
Program imprezy plenerowej obejmował również sprawnościowe konkursy dla całych rodzin, pokazy dawnych tańców, muzyczne występy wąbrzeskich wokalistów - Agaty Kołpackiej i Wiktora Chmiela, a także zespołów Molekuły i Riter, natomiast w niedzielę odbyła się dodatkowo msza polowa. Organizatorzy zadbali o zaplecze gastronomiczne przygotowane przez wąbrzeski Hotel Rondo. Imprezę zwieńczył pokaz fajerwerków.

Świeże powietrze i piękna pogoda tłumnie przyciągnęły sympatyków klimatu wieków średnich i motocykli. Miejsce zachwycające i zachęcające do integracji. Nad eventem patronat honorowy nad objął starosta wąbrzeski.

Z pewnością impreza doczeka się kolejnych edycji.

 

 

Fotogaleria:

Oddziały firmy
Kontakt z nami
Ampol-Merol Sp. z o.o.
ul. Mikołaja z Ryńska 28a
87-200 Wąbrzeźno
woj. kujawsko-pomorskie


Sekretariat
tel.: +48 56 688 48 00
fax: +48 56 688 48 31