Sprzedawca - woj. pomorskie

W związku z rozwojem Punktu Handlowego poszukujemy osoby na stanowisko:
SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: pomorskie/ Sąborze

Opis stanowiska
Sprzedaż produktów do produkcji rolnej, doradztwo w zakresie nawożenia, ochrony roślin, nasiennictwa, hodowli zwierząt, oraz bieżąca obsługa klientów.

Wymagania

  • Wiedza na temat rolnictwa, nawożenia, ochrony roślin, hodowli zwierząt
  • Doświadczenie w handlu i sprzedaży – mile widziane w branży rolniczej
  • Zaangażowanie, sumienność, samodzielność
  • Dobra organizacja pracy
  • Przyjazne i pozytywne nastawienie
  • Wykształcenie wyższe lub średnie

Oferujemy
Stabilne warunki zatrudnienia, możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, niezbędne narzędzia pracy

Dokumenty aplikacyjne (CV wraz z listem motywacyjnym) prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: hr@ampol-merol.pl, bądź pocztą tradycyjną na adres: Ampol-Merol Sp. z o.o., ul. Mikołaja z Ryńska 28a, 87-200 Wąbrzeźno.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Oddziały firmy
Kontakt z nami
Ampol-Merol Sp. z o.o.
ul. Mikołaja z Ryńska 28a
87-200 Wąbrzeźno
woj. kujawsko-pomorskie

Sekretariat
tel.: +48 56 688 48 00
fax: +48 56 688 48 31