W najbliższą sobotę, tj. 29 kwietnia o godz 9.30 w Stajni Jarużyn (ul. Wyzwolenia, Bydgoszcz) już po raz trzeci odbędzie się Kujawsko-Pomorski Przegląd Użytkowy koni ras szlachetnych zorganizowany przez KPZHK.
W wiosennym nastroju, przy pięknej pogodzie, wśród zieleni drzew i zapachu kwiatów świętujmy w tym roku Wielkanoc. Do stołu zaprośmy najbliższych, do serca - wiarę, nadzieję i miłość.
Obecnie w Polsce 28% gleb użytkowych rolniczo wykazuje odczyn bardzo kwaśny, poniżej 4,5 pH. Gleby kwaśne i bardzo kwaśne stanowią łącznie 70% użytków rolnych i dlatego w pierwszej kolejności wymagają wapnowania.
Radosnych, przepełnionych nadzieją i ciepłem domowego ogniska Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślnego wejścia w Nowy Rok 2017 życzy Zarząd i Pracownicy Ampol-Merol Sp. z o.o.
Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wspierać dzieci w drodze po zwycięstwo. Z wielką dumą towarzyszyliśmy laureatom podczas odbierania nagród na Gali Finałowej w Policach.
Najnowsze wydanie gazetki "Agrolider" Grupy Azoty już dostępne. W 30. numerze znajdują się najważniejsze informacje dotyczące biznesu, nawozów, innowacji.
Uprawiasz Lucernę na zielonkę? Zapoznaj się obowiązkowo! Bakterie z rodzaju Rhizobium są mikroorganizmamii żyjącymi w symbiozie z roślinami bobowatymi, kolonizują zewnętrzne warstwy ich korzeni. To właśnie z tego miejsca chronią i odżywiają roślinę.
Dnia 19 października w Radzyniu Chełmińskim odbyły się Dni Kukurydzy. Dzięki uprzejmości Gospodartswa Rolnego Kurdyn, to właśnie na ich terenie mogliśmy uczestniczyć w procesie zbioru kukurydzy, który przeprowadzono na maszynach marki John Deere.
W barwach złotej polskiej jesieni, w doborowym towarzystwie zmotoryzowanych Przyjaciół Ampol-Merol, „orzeźwiającego” wiatru i opadających z kolorowych liści drzew pożegnaliśmy w Niedźwiedziu sezon motocyklowy 2016.
W Szarnosiu wybrano najlepsze konie zimnokrwiste. Czempionem wystawy został Waldmut, vice czempionat przypadł Imedorowi, trzecie miejsce zdobył natomiast Inor.
Poprzednia   1 2 3 4 5 ... 8   Następna
Oddziały firmy
Kontakt z nami
Ampol-Merol Sp. z o.o.
ul. Mikołaja z Ryńska 28a
87-200 Wąbrzeźno
woj. kujawsko-pomorskie


Sekretariat
tel.: +48 56 688 48 00
fax: +48 56 688 48 31