Aktualności
Ampol-Merol w Złotej 100 Polskiego Rolnictwa - Ranking WPROST.

Czasopismo WPROST opublikowało Złotą 100 Polskiego Rolnictwa, czyli ranking stu największych przedsiębiorstw w szeroko pojętej branży rolnej.

Ampol-Merol znalazł się na 28. pozycji w ogólnej kwalifikacji oraz 3. miejscu pośród Platynowej 5 dystrybutorów.

W rankingu znalazły się firmy z szerokiego spektrum branż związanych z rolnictwem – producenci środków ochrony roślin, nawozów, pasz, maszyn rolniczych, przetwórcy żywności, dystrybutorzy oraz hodowcy i ubojnie. W tych kategoriach przyznawane były także Platynowe 5 – czyli listy pięciu największych firm w danej kategorii. W Złotej 100 Polskiego Rolnictwa znalazły się zarówno rodzime firmy, jak i polskie oddziały światowych gigantów, takich jak Bayer, Danone czy John Deere. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i firmom, które znalazły się w rankingu!

Redakcja podkreśliła fakt, że nasza spółka posiada 30 oddziałów w całej Polsce, wciąż rozszerzając swoje portfolio i zasięg działania.
Możemy śmiało dodać, że jesteśmy firmą rodzinną o całkowicie polskim kapitale, kompleksowo działającą na rzecz rozwojowego rolnictwa.

Dziękujemy za docenienie naszej pracy wszystkim polskim rolnikom, Gospodarstwom Rolnym, których Ampol-Merol ma zaszczyt obsługiwać i być Partnerem w biznesie. Nasz wspólny sukces zawdzięczamy pracownikom, doradcom, oraz ekspertom, z którymi współpracujemy już od 30 lat.
Wspólnie tworzymy rozwojowe rolnictwo.

Oddziały firmy
Kontakt z nami
Ampol-Merol Sp. z o.o.
ul. Mikołaja z Ryńska 28a
87-200 Wąbrzeźno
woj. kujawsko-pomorskie


Sekretariat
tel.: +48 56 688 48 00
fax: +48 56 688 48 31