Aktualności
XIX Mazowieckie Dni Rolnictwa i XXV Żuławskie Targi Rolne - będziemy tam!

Najbliższy weekend (16 i 17.06. 2018 r.) to doskonały moment, by się spotkać z Państwem w ciekawych okolicznościach targów w Płońsku (podczas XIX Mazowieckich Dni Rolnictwa i na X Mazowieckiej Wystawie Zwierząt Hodowlanych), a także w Starym Polu (XXV Żuławskie Targi Rolne połączonych z XIX Regionalną Wystawą Zwierząt Hodowlanych i Krajowym Czempionatem Koni Sztumskich).
Obie imprezy zapowiadają się bardzo ciekawie.

W Starym Polu wśród licznych atrakcji przewidziano nie tylko ekspozycje targowe z zakresu technik rolniczych, zaopatrzenia rolnictwa, budownictwa, ogrodnictwa, ekologii i ochrony środowiska, ale także wystawę ptaków egzotycznych, gołębi, królików i drobiu ozdobnego, prezentację rękodzieła, sztuki ludowej, prezentację produktów regionalnych, tradycyjnych i ekologicznych. Przewidziano także występy zespołów Babsztyl i Trzy Gitary.
(16-17.06.2018, teren wystawowy Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Oddział w Starym Polu, ul. Marynarki Wojennej 21, godz. 9.00-17.00)

Mazowieckie Dni Rolnictwa natomiast to największa wystawa rolnicza na Mazowszu. Odbywająca się cyklicznie już XIX raz w swojej tematyce obejmuje między innymi: prezentację odmian i nowoczesnych technologii upraw na polu doświadczalnym, wystawę maszyn, urządzeń rolniczych i środków produkcji, stoiska informacyjno-doradcze firm i instytucji obsługujących rolnictwo, prezentację dziedzictwa kulturowego wsi polskiej w tym stoiska artystów i twórców ludowych.
(Teren MODR Oddział Poświętne, Płońsk, ul. Sienkiewicza 11, godz. 9.00-17.00)

Dwa dni, dwie imprezy, dwa województwa, będziemy tam, liczymy również na Państwa obecność!

Oddziały firmy
Kontakt z nami
Ampol-Merol Sp. z o.o.
ul. Mikołaja z Ryńska 28a
87-200 Wąbrzeźno
woj. kujawsko-pomorskie


Sekretariat
tel.: +48 56 688 48 00
fax: +48 56 688 48 31