Aktualności
Szkolenia agrotechniczne z Ampol-Merol

 

Podczas szkoleń dzielimy się wiedzą i sprawdzonymi technologiami. Odpowiadamy na pytania, mówimy o nowościach na rynku. Wykłady prowadzą Eksperci Ampol-Merol, ale także prelegenci - specjaliści, naukowcy, badacze ze współpracujących z nami koncernów.

Ogromnym zainteresowaniem cieszy się wykład Grzegorza Kopcia, Dyrektora ds. Innowacji Produktowych Ampol-Merol, o pakiecie produktowym ElatusTM Plus Menara® (więcej o produkcie)

Na uwagę, zwłaszcza w tym sezonie, zasługuje również wykład Marka Tyrajskiego, Sales Managera Agriculture&Forestry Poland, Optymalne ph gleby warunkiem wysokiego plonowania roślin, dotyczący istotnej roli wapnowania gleb.

Przykładamy najwyższych starań, aby organizowane przez nas spotkania odbywały się w odpowiedniej atmosferze, by nie zabrakło chwili na wymianę doświadczeń, pytania, indywidualne porady, ale nade wszystko dbamy o profesjonalnie przygotowane wystąpienia, bogate w nową wiedzę, rzetelne informacje i ciekawostki. Wiedza agrotechniczna zmienia się, warto być na bieżąco. Zachęcamy do stałego kontaktu z naszymi Ekspertami, którzy udzielają nawet najtrudniejszych odpowiedzi.

Dziękujemy Państwu za tak liczne przybycie, za Wasze pytania i zaufanie, jakim darzycie firmę Ampol-Merol. Pamiętajmy, że mamy wspólne cele, bo przecież “łączy nas rolnictwo”.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkań

 

Oddziały firmy
Kontakt z nami
Ampol-Merol Sp. z o.o.
ul. Mikołaja z Ryńska 28a
87-200 Wąbrzeźno
woj. kujawsko-pomorskie


Sekretariat
tel.: +48 56 688 48 00
fax: +48 56 688 48 31